مسجد نوبنیاد روستای جواهر دشت چابکسر رودسر به بهره برداری رسید


به گزارش سایت رسمی منطقه ویژه توریستی و گردشگری جواهردشت www.javaherdasht.vcp.irدر آیینی با حضور جمعی از مسوولان کشوری، استانی و شهرستانی مسجد نوبنیاد روستای جواهر دشت بخش چابکسر شهرستان رودسر گشایش و مورد بهره برداری قرار گرفت.

به گزارش ایرنا، امام جمعه چابکسر روز جمعه در این مراسم گفت: این مسجد در زمینی به مساحت دوهزار متر مربع و با زیربنای ۲۸۰متر مربع احداث شده که برای انجام آن ۲۳۰میلیون تومان هزینه شده است.

حجت الاسلام والمسلمین ˈمحمود کشاورزˈ افزود: برای تکمیل نهایی ساخت این مسجد که مزین به نام امام حسین (ع)است به ۸۰میلیون تومان اعتبار دیگر نیاز است.

وی اعتبار ساخت این مسجد را از محل مشارکت های مردمی ، ستاد زکات کشور و استانداری گیلان اعلام کرد.

امام جمعه چابکسر با بیان اینکه مسجد بزرگترین مرکز نشر معارف اسلامی و فرهنگ غنی اسلام است، اظهار کرد: باید از این سنگر به خوبی حفظ و صیانت کنیم.

حجت الاسلام کشاورز مسجد را بهترین جایگاه برای تبیین احکام اسلامی و دینی دانست و گفت: آنچه تا به امروز توانسته نقشه و توطئه های دشمنان را نقش بر آب سازد همین جایگاه رفیع مسجد بوده که با حضور علما یکی پس از دیگری نقشه های دشمنان را ناکام ساخته است.

در مراسم افتتاح مسجد امام حسین (ع)روستای جواهر دشت دهستان سیاهکلرود بخش چابکسر دبیر ستاد زکات کشور، مدیرکل کمیته امداد گیلان، مدیرکل دفتر روستایی، عشایری استانداری گیلان و جمعی از مسوولان شهرستان رودسر و بخش چابکسر حضور داشتند.